nagrody i wyróżnienia

nagroda_img.png

złoty kask na mtb bud-gryf w szczecinie

kolejna prestiżowa nagroda dla HOTBLOK

Z przyjemnością informujemy, że nasz dystrybutor, firma HIPER GLAZUR ze Szczecina, z którą wspólnie uczestniczyliśmy w Międzynarodowych Targach Budowlanych BUD-GRYF w Szczecinie w dniach 13-15 marca 2008 zdobyła nagrodę główną - “ZŁOTY KASK”. Doceniając walory systemu ścian jednowarstwowych, kapituła konkursu przyznała główną nagrodę jednogłośnie.

nagroda_img.png

innowator śląska

hotblok ponownie laureatem

Mamy przyjemność poinformować, o kolejnym sukcesie naszej Spółki. HOTBLOK S.A. zdobyła pierwsze miejsce w konkursie Innowator Śląska i uzyskała tym samym prestiżowy tytuł Innowator Śląska 2008. Celem konkursu była między innymi promocja innowacyjności w działalności gospodarczej, wspieranie rozwoju firm poprzez promowanie przedsiębiorstw wdrażających innowacyjne rozwiązania oraz zachęcanie firm do poszukiwania nowych rozwiązań.

nagroda_img.png

mtp budma

HOTBLOK na targach w poznaniu

Nasza firma wzięła udział w odbywających się w Poznaniu Międzynarodowych Targach Budownictwa BUDMA 2008. Prezentacja systemu do budowy ścian jednowarstwowych HOTBLOK cieszyła się bardzo wielkim zainteresowaniem zarówno zwiedzających, jak i innych wystawców. Potwierdzeniem wysokiej jakości naszego produktu jest otrzymanie nominacji do Złotego Medalu w konkursie o Złoty Medal MTP BUDMA 2008

nagroda_img.png

murator expo

nagroda główna dla systemu hotblok

System budowy ścian jednowarstwowych HOTBLOK zyskuje uznanie w oczach coraz szerszego grona fachowców. Podczas Dziesiątych Ogólnopolskich Targów Budowlanych MURATOR EXPO 2008 które odbyły się na warszawskim Torwarze system do budowy ścian jednowarstwowych HOTBLOK został uhonorowany Nagrodą Główną w kategorii Materiały Budowlane.

informacje

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

nowy ogólnopolski program dopłat do kredytów na domy energooszczędne

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) opracował projekt pierwszego, realizowanego ze środków publicznych, ogólnopolskiego programu dopłat do budowy domów energooszczędnych. Program: „Dopłaty do kredytów na budowę domów energooszczędnych”  ogłoszono 18 maja 2012 r. Obecnie poddano go szerokim konsultacjom w ramach Forum „Energia – Efekt – Środowisko”. Cele programu to wsparcie budownictwa energooszczędnego, zarówno jednorodzinnego, jak i wielorodzinnego oraz przeciwdziałanie emisji dwutlenku węgla (przewiduje się, że w wyniku programu zapobiegnie się emisji ok. 50 000 ton CO2 rocznie). – Projekt ma szczególną wartość, ponieważ dom energooszczędny będzie już niedługo obowiązującym standardem – powiedział Marcin Korolec, Minister Środowiska.

więcej

galeria

gallery_img.png

hotblok

HOTBLOK jest najprostszym z możliwych systemów wykonania obiektów budowlanych, co przekłada się na dużą oszczędność czasu i obniżenie kosztów budowy. Posiada rewelacyjny współczynnik izolacyjności termicznej, dzięki któremu zatrzymuje więcej ciepła i przyczynia się do znacznej redukcji późniejszych kosztów eksploatacyjnych budynku.

Logo_EU_long.png

Copyright HOTBLOK | all right reserved

designed by the white tree